Дата додавання: 2017-09-19
Футбольний стадіон «Зірка» розташований в центральній частині міста неподалік від Ковалевського парку, готелю Європа, готелю "Catalunya", отеля "Reikartz Кіровоград". На території стадіону розташована,Готель "Зірка".
Стадіон користувався популярністю при проведенні концертів та інших урочистих заходів.
Стадіон є домашнім полем футбольної команди «Зірка». Місткість стадіону становить 13 305 глядачів.
Футбольний майданчик на цьому місці вперше з'явилася в 1914 році, коли міська управа передала цю територію в користування Єлисаветградському футбольному гуртку, проте стадіон з'явився тільки в радянський період. У 1934 році товариство «Динамо» виступило з ініціативою створення в місті футбольного стадіону. У квітні був проведений суботник, а у вересні були проведені перші матчі. З тих пір стадіон реконструювався 6 раз (останній в 2013 - 2014 р.). В ході останньої реконструкції були замінені газон, система освітлення і табло, а також оновлена легкоатлетична інфраструктура стадіону, що дозволило йому прийняти чемпіонати України з легкої атлетики в 2014 і 2015 роках.
17 листопада 2013 року один із секторів стадіону був названий ім'ям легендарного капітана футбольного клубу «Зірка» Юрія Касьйонкіна, на ньому встановлено меморіальну дошку на його честь. [17]
Кількість переглядів: 1493
При використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на офіційний сайт http://www.elisavetgrad.ho.ua обов'язкова